Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Najlepszy pomysł na zimowy odpoczynek? Śnieg, narty, ciepły basen i dobroczynne zabiegi. Wszystko to znajdziemy w Interferie Sport Hotel w Świeradowie-Zdroju.

Świeradów–Zdrój to miejscowość uzdrowiskowa, która w ostatnich latach odzyskuje swój dawny blask. Do historycznych obiektów uzdrowiska (m.in. ponad stuletni Dom Zdrojowy, z przepiękną modrzewiową halą spacerowa i pijalnią wód) dołączają nowe hotele i pensjonaty, wyznaczane są atrakcyjne turystycznie szlaki rowerowe i piesze, a kolej gondolowa Ski[&]Sun (2500 m oświetlonej trasy zjazdowej!) należy do najnowocześniejszych w Polsce.

W promieniu kilkudziesięciu kilometrów znajduje się wiele atrakcyjnych miejscowości i miejsc wartych odwiedzenia. Najciekawsze z nich to: zamki (Czocha, Frydlant, Rajsko), wodospady Kamieńczyka i Szklarki, Śnieżne Kotły, a także Karpacz, Szklarska Poręba, Kowary, Harrachov, Liberec.

Interferie Sport Hotel usytuowany jest w dolinie rzeki Kwisy, u podnóża Sępiej Góry, około 1,5 km od Parku Zdrojowego. Cisza oraz przepiękne górskie widoki są niezaprzeczalnym atutem hotelu.
Do dyspozycji gości są: restauracja, kawiarnia, sale konferencyjne, grota solna, kort tenisowy, liczne gabinety kosmetyczno-zabiegowe, sala fitness, sala sportowa oraz jedyny w Górach Izerskich Aquapark. Składają się nań: basen pływacki, basen rekreacyjny z dwoma zjeżdżalniami, basen wypoczynkowy, basen solankowy, brodzik dla dzieci, cztery sauny. W basenie rekreacyjnym znajduje się zjeżdżalnia pontonowa, zjeżdżalnia zwykła, huśtawka wodna, gejzery, leżanka z masażem wodno-powietrznym, dysze z masażami. Specjalny basen solankowy pozwala na odprężenie po chwilach aktywnie spędzonych w górach.

Hotel oferuje zabiegi lecznicze, takie jak: fizykoterapia, hydroterapia, ciepłolecznictwo, okłady z borowiny oraz zabiegi upiększające, m.in. masaże suche i wodne, terapie w kapsułach derma life i hydro jet medical. Dzięki cyklowi zabiegów w grocie solnej podczas urlopu w górach można także pomyśleć o uzupełnieniu jodu w organizmie.

Interferie Sport Hotel w Świeradowie

Przykładowy pakiet – Zdrowie z Doliny Młodości – zawiera siedem noclegów z pełnym wyżywieniem, konsultację lekarską, 3 zabiegi lecznicze dziennie, nieograniczony wstęp do Aquaparku. Cena: od 1039 zł za osobę w pokoju dwuosobowym.


www.interferie.pl

baner Norden Cosmetics

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz