Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Do niedawna wizyta termach kojarzyła się głównie z relaksem i zabawą w gorących basenach. Baseny Mineralne w Solcu-Zdroju zmieniły to, tutaj do term przyjeżdża się również po zdrowie. A wszystko dzięki wyjątkowo skutecznej, leczniczej solance siarczkowej oraz Centrum Zdrowia z prawdziwego zdarzenia.

Siedzący tryb życia i brak aktywności coraz częściej powodują, że nasz organizm odmawia posłuszeństwa. Zaczynają się problemy z kręgosłupem, stawami. Pomocy szukamy zazwyczaj u lekarza, a kolejne opakowania środków przeciwbólowych uznajemy za alibi dla braku czasu na rehabilitację. Tymczasem nie musi tak być – dzisiaj planowy wypoczynek możemy połączyć ze skuteczną terapią na najwyższym poziomie! Taką ofertę poprawy stanu zdrowia, opartą na potwierdzonych właściwościach leczniczych wód mineralnych, mają jedyne w Polsce Baseny Mineralne w Solcu-Zdroju.


Swoją wyjątkowość zawdzięczają najsilniejszej na świecie solance siarczkowej, czerpanej z własnego źródła „Malina”, która posiada najwyższą zawartość aktywnych związków siarki, a jej ogólna mineralizacja przekracza 35 tysięcy mg minerałów na litr. Ta wyjątkowa solanka wykorzystywana jest jako naturalne tworzywo lecznicze m.in. w leczeniu schorzeń dermatologicznych i reumatoidalnych.

Skuteczność balneologii w znaczącym stopniu zależy od stężenia aktywnych związków używanej do kuracji wody. Im jest ona bogatsza w wartościowe minerały, tym kuracja skuteczniejsza. Właśnie dlatego oferowane w Basenach Mineralnych kąpiele siarczkowe są tak cenione przez tysiące kuracjuszy.

Lecznicza oferta Basenów Mineralnych to nie tylko uzdrawiająca moc wody siarczkowej. W Centrum Zdrowia, przez siedem dni w tygodniu, na odwiedzających i poszukujących pomocy czeka wysoko wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów, którzy po wykonywanej na miejscu konsultacji medycznej, pomogą rozwiązać doskwierające problemy.
Baseny Mineralne_Solec-Zdroj
Pakiety lecznicze, w tym pobytowe, pozwalają na przemyślaną i ukierunkowaną na konkretne schorzenia rehabilitację. Można skorzystać nie tylko z kąpieli siarczkowych, ale również z szerokiej gamy zabiegów m.in. z zakresu hydroterapii, kinezyterapii, fizykoterapii oraz różnych form masażu.

Odradzająca się moda na balneologię sprawia, że skuteczne leczenie nie musi oznaczać sali operacyjnej i pochłaniania kolejnych opakowań lekarstw. Warto spróbować nieinwazyjnych metod leczenia, które wykorzystują wodę, jako naturalne tworzywo lecznicze. Uzupełnienie ich o zabiegi z zakresu rehabilitacji może dać długo oczekiwane efekty.


ul. Partyzantów 18
28-131 Solec-Zdrój
tel. +48 41 377 65 65
www.basenymineralne.pl

baner Norden Cosmetics

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz