Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

Nowa powieść Katherine Webb. O potędze i nieśmiertelności sztuki i miłości. W sam raz na wakacyjną lekturę. Jest niewinne uczucie, gorąca namiętność i wielka obsesja.

Nowa powieść Katherine  Webb. O potędze i nieśmiertelności sztuki i miłości. W sam raz na wakacyjną lekturę. Jest niewinne uczucie, gorąca namiętność i wielka obsesja.

 

„Echa pamięci” to nowa, porywająca powieść świetnie przyjętej w Polsce autorki bestsellera „Dziedzictwo”, Katherine  Webb. Powieść o potędze i nieśmiertelności sztuki i miłości. W sam raz na wakacyjną lekturę. Jest niewinne uczucie, gorąca namiętność i wielka obsesja. 

Jest artysta, jego egzotyczna kochanka i wiejska dziewczyna, która z nieokrzesanego, odrzuconego podlotka, staje się muzą malarza. W czasie wakacji 1937 roku na angielskiej prowincji wywiązuje się między nimi głęboka relacja trwająca trzy kolejne lata. Jaka? Tą tajemnicę pełną ekscytujących oraz mrocznych wątków odkryje przed nami wiele lat później pewien właściciel galerii sztuki próbujący napisać książkę o życiu wybitnego angielskiego malarza – Charlesa Aubreya. Dużo emocji, dążeń i pragnień, dobra i zła. A wszystko przekazane barwnym językiem balansującym na pograniczu prozy i poezji, z niezwykłą dbałością o detale, stale pobudzającą wyobraźnię. Prawdziwa literacka uczta. 

„Echa pamięci” Katherine Webb, Wydawnictwo Insignis

baner CACI

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz