Facebook open

W dniach 3-5 października 2014 roku w Hotelu Hilton w Warszawie już po raz 14. odbył się Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Organizatorem jest Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging – Polskie Towarzystwo Lekarskie – Oddział w Warszawie.

W tym roku padł kolejny rekord frekwencji, który potwierdza, że jest to największe spotkanie lekarzy medycyny estetycznej i najważniejszych ekspertów z branży. Udział w kongresie wzięło około tysiąc profesjonalistów zainteresowanych estetyką medyczną, w tym 750 lekarzy, 75 wystawców oraz 90 wykładowców z kraju i z zagranicy. W ciągu trzech dni prelekcji i  warsztatów poruszono wiele nowatorskich tematów z zakresu medycyny estetycznej. Nie zabrakło też kontrowersji, krytycznej oceny różnych metod leczenia, w szczególności sprzętu, a także powikłań po zabiegach. Wspólnym mianownikiem kongresu były kwestie kompetencji i bezpieczeństwa wykonywania zabiegów.
- Nie zależy nam na samym tylko rozwoju medycyny estetycznej, ale także na tym, aby była to dziedzina obdarzona zaufaniem pacjentów i lekarzy. Dlatego dużo czasu poświęcamy na ich kształcenie oraz działania, które mają na celu podbudowę naukową tej dyscypliny - podkreślał dr Andrzej Ignaciuk, Prezes PTMEiAA.

kongres 1

Na zdjęciach, od góry: Zarząd PTMEiAA – od lewej: dr Waldemar Jankowiak, dr Andrzej Ignaciuk, dr Małgorzata Żak, dr n. ekon. lek. med. Dorota Wydro, prof. dr. hab. n. med. Paweł Surowiak, dr Piotr Sznelewski; 

poniżej, od lewej: dr Mark Pasula (USA), dr Marek J. Karaś (Zjednoczone Emiraty Arabskie), dr Gustavo Leibaschoff (Argentyna), dr Benjamin Ascher (Francja);

EKSPERCI KONGRES MAGAZYN EDEN 04

Poniżej: absolwenci kolejnego rocznika Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL po uroczystości wręczenia dyplomów

Rozdanie dyplomOW KONGRES ZBIOROWE

polecane hotele GORACH

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards

Phytomer 300x300nova group 2020BANER EDEN Thalgo hotele

 

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

shutterstock 30510868