Facebook open

Na początku października w Afrodyta Business&SPA w Radziejowicach odbyło się kolejne szkolenie Konsultantów Programu LEAP.


Lifestyle, Eating and Performance jest indywidualnie opracowywanym programem żywieniowym, którego celem jest eliminacja z diety prozapalnie działających pokarmów, wyciszenie układu immunologicznego i wygaszenie toczących się w organizmie przewlekłych procesów zapalnych. Podstawą do ułożenia Programu są wyniki testów MRT (Mediator Release Test). Wycofanie z diety pokarmów wywołujących stany zapalne jest ważnym elementem terapii wielu chorób przewlekłych. Ma również duże znaczenie w profilaktyce chorób cywilizacyjnych i w medycynie przeciwstarzeniowej.
Na szkoleniu obecny był twórca metody – doktor Mark Pasula z USA, który przyjechał na XIV Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging z wykładem „Zapalenie – czy można je diagnozować i eliminować?”
W efekcie spotkania grono specjalistów mogących skutecznie doradzać pacjentom w zakresie zwyczajów żywieniowych i zmiany stylu życia powiększyło się o kolejne szesnaście osób.