Facebook open

Jesień to najlepszy czas na efektywną regenerację skóry. Marka Skeyndor wprowadza na rynek innowacyjną kurację DERMA PEEL PRO. Jest to specjalistyczny zabieg złuszczający, łączący 5 technik peelingujących.

Coraz częściej przy złuszczaniu skóry wykorzystuje się połączenie peelingu chemicznego (kwasy) z mechanicznym (mikrodermabrazja), które daje doskonłe efekty. Specjaliści Skeyndor połączyli zaś aż 5 różnych peelingów, aby stworzyć zabieg, który intensywnie złuszcza, ale jednocześnie jest bezpieczny i przyjemny w odczuciach. W tym celu zastosowana została unikalna technologia wielowarstwowa - na skórę aplikowane są produkty złuszczające, działające na różnych poziomach (warstwach) naskórka.

Podczas zabiegu wykorzystuje się 5 różnych peelingów: ziarnisty, kawitację, kwasy, enzymy i peptydy, które stosowane są w określonej sekwencji, w celu wzmocnienia efektu intensywnego złuszczania. Całość składa się z fazy przygotowania skóry, intensywnego zabiegu złuszczania, a następnie - odnowy i ukojenia skóry. Efektem zabiegu jest zregenerowana, wygładzona, odmłodzona i rozjaśniona skóra o jednolitym kolorycie. Skóra odzyskuje promienność i młodzieńczy blask, staje się sprężysta i rozjaśniona. Jak przy wszystkich zabiegach złuszczających, podczas kuracji Derma Peel PRO zalecane jest stosowanie filtrów ochronnych o faktorze SPF 30-50.

Efekty zabiegu warto wzmocnić używając kosmetyków z linii DERMA PEEL PRO, do użytku domowego.

Wymarzone wakacje w górach

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA Awards

Phytomer 300x300nova group 2020BANER EDEN Thalgo hotele

 

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

shutterstock 30510868