Facebook open

baner Perfect SPA Awards 2019 glowny

Czy za pomocą jednego urządzenia można odpowiedzieć na potrzeby niemal wszystkich pacjentów medycyny estetycznej? Okazuje się, że tak. Etherea MX to nowa, wszechstronna platforma laserowa o bardzo szerokich możliwościach zabiegowych. Łączy 7 najnowszych technologii i oferuje rozwiązanie ponad 70 problemów terapeutycznych.

Uniwersalne możliwości zabiegowe wynikają z połączenia kilku technologii w jednej platformie najnowszej generacji. Daje ona lekarzowi możliwość szybkiego dobierania rodzaju głowic pod kątem wskazań i potrzeb pacjentów, a terapie skojarzone oferują wyjątkową moc leczenia.
Ta amerykańsko-brazylijska platforma laserowa o pełnym spectrum terapii w medycynie i dermatologii estetycznej jest Numerem Jeden na globalnym rynku. Jej skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzają badania kliniczne i najważniejsze światowe certyfikaty - FDA, CE, CAN/CSA i ANVISA.

ETHEREA MX PIC003i

Jak działają poszczególne technologie?

DUALMODE®
To podwójny efekt lasera erbowego ER:YAG przy 2940 nm. Posiada niepowtarzalny system podwójnego impulsu, dzięki czemu jednocześnie zachodzą procesy odparowania i koagulacji tkanki. Zwiększa to efekt uszkodzenia termicznego i poprawia proces stymulacji kolagenu głęboko w skórze.
DualMode oferuje dwie dodatkowe głowice:
ATHENA – zabiegi laserowe dla intymnego zdrowia i dobrego samopoczucia kobiet;
INLIFT – technologia umożliwiająca działanie laserem od wnętrza jamy ustnej, pozwalająca na ujędrnienie i lifting skóry twarzy.

GOSMOOTH®
Technologia o najwyższym standardzie, stosowana przy nieablacyjnym resurfacingu laserowym (1540 nm). Oferuje bezpieczny zabieg o wysokiej skuteczności klinicznej dla wszystkich rodzajów skóry, bez konieczności przerywania codziennych obowiązków, bowiem nie wymaga rekonwalescencji.

LONGPULSE®
To laser ND:YAG (1064nm), ze zmiennymi trybami impulsów. Dzięki lepszej penetracji oraz absorpcji fali o określonej długości przez hemoglobinę oferuje maksymalną precyzję, skuteczność i bezpieczeństwo w usuwaniu różnych (pod względem wielkości i głębokości) zmian naczyniowych.

ACROMA®
Laser frakcyjny Q-Switch o podwójnej długości fali – (Nd: YAG 1064 nm i KTP 532 nm).
Technologia ta jest bezpieczna dla wszystkich fototypów skóry i nie wymaga ograniczania zabiegów do określonych pór roku. To najnowsze rozwiązanie technologiczne dla nieablacyjnego, frakcyjnego odmładzania skóry. Zabiegi są szybkie, praktycznie bezbolesne, bez rekonwalescencji. Pozwalają na skuteczne leczenie zmian naczyniowych, usuwanie pigmentu, tatuaży i melasmy.

PRODEEP®
System stosowany do głębokich podskórnych zabiegów laserem frakcyjnym (Nd:YAP 1340 nm).
Technologia ta zrewolucjonizowała rynek, oferując nieablacyjny laser frakcyjny, który daje doskonałe efekty od pierwszego zastosowania, z jednoczesną gwarancją bezpieczeństwa.

IPL-SQ®
To technologia IPL z cyfrowo kontrolowaną szerokością impulsu. Wykorzystuje strzeżona patentem technologię impulsu fali prostokątnej (SQUARE-WAVE PULSE®) dla jeszcze lepszych rezultatów terapii i optymalnego poziomu bezpieczeństwa.

INTENSE-IR®
Promieniowanie podczerwone o dużej mocy oferuje spektakularną poprawę napięcia skóry twarzy i ciała. To nieablacyjna, nieinwazyjna technologia z systemem chłodzącym zapewniająca bezpieczeństwo i komfort zabiegu.

Dzięki najnowszym osiągnięciom elektroniki optycznej, Ethera MX jest najbardziej skuteczną opcją wykorzystania wysokiej technologii do leczenia wielu problemów terapeutycznych, m.in. takich jak: fotoodmładzanie, frakcyjne ablacyjne i nieablacyjne odnawianie skóry, usuwanie zmian barwnikowych i tatuaży, leczenie trądziku, leczenie głębokich i powierzchowych zmiany naczyniowych, walka z atrofią i suchością pochwy oraz nietrzymaniem moczu, redukcja blizn i rozstępów, usuwanie włosów, a nawet chrapanie.
To wyjątkowe urządzenie łączy wszechstronność, skuteczność kliniczną i bezpieczeństwo.

www.infinita.co

AKADEMIA WIEDZY PRAKTYCZNEJ ZAPRASZA NA WARSZTATY MEDYCZNE VADEMECUM TERAPII LASEROWYCH, 

które poprowadzi wybitny specjalista w zakresie laseroterapii dr Piotr Sznelewski.

PEŁNE SPEKTRUM TERAPII LASEROWEJ w medycynie estetycznej i dermatologii estetycznej na podstawie największej na świecie amerykańsko-brazylijskiej platformy laserowej ETHEREA MX oraz SCULPTOR CO2.

ETHEREA MX to wszechstronna platforma laserowa o bardzo szerokich możliwościach zabiegowych. Łączy 7 najnowszych technologii i oferuje ponad 70 rozwiązań terapeutycznych. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzają badania kliniczne i certyfikaty (FDA, CE, CAN/CSA i ANVISA).
Platforma w zasadniczej części przeznaczona jest dla lekarzy, jednak wybrane głowice mogą być wykorzystywana przez kosmetologów. Jest szczególnie rekomendowana dla klinik, które wykonują zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

TEMATYKA SPOTKAŃ:
[•] Zastosowania
[•] Wskazania
[•] Użytkowanie
[•] Bezpieczeństwo
[•] Profilaktyka
[•] Terapia powikłań

RODZAJE GŁOWIC:
• IPL-SQ (400-1200 nm)
• INTENSE-IR (850-1800 nm)
• Nd:YAG (1064 nm)
• ACROMA-QS Nd:YAG (1064nm KPT 532 nm)
• PRODEEP Nd:YAP (1340 nm)
• GOSMOOTH Er:GLASS (1540 nm)
• DUALMODE (2940 nm)
• SCULPTOR CO2 (10600 nm)

TERMINY:
•  16.11.2018 – wykład i ćwiczenia, Wrocław, Hotel Hilton Double Tree ul. Podwale 84, godz. 12.00
•  17.11.2018 – wykład i ćwiczenia, Warszawa, Hilton Hotel&Convertion Center ul. Grzybowska 63, godz. 15.00
•  18.11.2018 – ćwiczenia praktyczne, Wrocław, godz. 12.00
•  07.12.2018 – wykład i ćwiczenia, Gdańsk, godz. 12.00
•  08.12.2018 – wykład i ćwiczenia, Katowice, godz. 12.00
•  09.12.2018 – ćwiczenia praktyczne, Wrocław, godz. 12.00

Koszt warsztatów - 1000 zł. Zwrot całej kwoty przy zakupie urządzeń.
W ramach opłaty: warsztaty, catering, materiały szkoleniowe, voucher do wartości 500 zł.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o rejestrację na formularzu zgłoszeniowym nawww.infinita.co lub pod numerem +48 512 661 820 ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

ETHEREA MX PIC002 news

 
 

Zobacz prezentację


Etherea MX to wszechstronna platforma laserowa o bardzo szerokich możliwościach zabiegowych. Łączy 7 najnowszych technologii, oferuje ponad 70 rozwiązań terapeutycznych.