Facebook open

Potrzebujesz chwili wytchnienia, odpoczynku od codziennych spraw i zadbania o własne zdrowie? Columna Medica przyjdzie z pomocą. Zapraszamy do  SPA w Columna Medica, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepszy Medical SPA.

 Stworzona z potrzeby zapewnienia najwyższej jakości usług i kompleksowej opieki medycznej, nowoczesna klinika rehabilitacyjna położona jest w samym centrum Polski, w miejscowości Łask. Leśna sceneria tworzy niepowtarzalną aurę, która sprzyja relaksacji i wyciszeniu. Columna Medica kieruje się holistyczną wizją regeneracji.To miejsce kompletne, w którym liczysz się tylko ty i twoje potrzeby.Columna Medica specjalizuje się w nieinwazyjnym leczeniu schorzeń kręgosłupa, narządu ruchu oraz terapii manualnej, a także stawia na pracę z pacjentem w systemie 1:1. Zaplecze kliniki tworzy interdyscyplinarny zespół lekarzy pracujących w międzynarodowych standardach. Klinika posiada nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Urządzenie DIERS Formetric 4D pozwala na szybkie diagnozowanie bez użycia promieniowania rentgenowskiego, dzięki czemu możliwe jest natychmiastowe opracowanie planu leczenia.Columna Medica basen

Nowoczesność i luksus w otoczeniu natury. Tak można zdefiniować klinikę Columna Medica. Pokoje skąpane są w ciepłych odcieniach beżu, które wspaniale współgrają z zielenią sosnowego lasu. Przeszklone ściany basenu budują poczucie bezpośredniego obcowania z przyrodą. W strefie Medical Wellness znajdują się również sauny oraz jacuzzi. Pozytywne odczucia wzmacnia unoszący się w powietrzu żywiczny aromat. Z kolei o zdrową ucztę smaków zadba szef kuchni restauracji Columna Medica.Na uwagę zasługuje zaplecze kosmetologiczne i pielęgnacyjne. Po aktywnym dniu na gości kliniki czekają specjaliści z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Masaże rozgrzewające, zabiegi nawilżające czy regenerujące, to tylko wybrane propozycje, które pozwolą narodzić się na nowo. Aby zapewnić kompleksową regenerację, wypoczynek i wzmocnić kondycję zdrowotną specjaliści Columna Medica opracowali autorskie programy rehabilitacyjne, dietetyczne, oczyszczające i regenerujące. W każdym z nich oferują indywidualnie dobrany zestaw ćwiczeń, zabiegów i konsultacji, które w znaczny sposób poprawią sprawność i kondycję.
Pobyt w Columna Medica, to inwestycja w siebie – swoje zdrowie, urodę i dobre samopoczucie.Columna Medica para

POLSKI OSCAR SPA & WELLNESS

COLUMNA MEDICA W NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWYM KONKURSIE

PERFECT SPA AWARDS 2018

WYBOREM EKSPERTÓW OTRZYMAŁ TYTUŁ:Perfect SPA 2018 logo Columna Medical

 

CZYTAJ WIĘCEJ...

ZDROWIE DZIĘKI WODZIE ŻYCIA - MALINOWE HOTELE MEDICAL SPA

ODZYSKAJ ZDROWIE I WITALNOŚĆ - HOTEL SŁONECZNY ZDRÓJ MEDICAL SPA & WELLNESS

BUTIKOWY LUKSUS POD KIELCAMI - ODYSSEY CLUBHOTEL WELLNESS & SPA

RELAKS Z PRZEMYSŁOWYM KLIMATEM - FABRYKA WEŁNY HOTEL & SPA

ZDROWIE I RELAKS W LEŚNYM ZACISZU - COLUMNA MEDICA

ŚRODKOWA POLSKA

Podobne artykuły

Konsekwencją siedzącego trybu życia są coraz częściej doskwierające nam poważne schorzenia kręgosłupa. Columna Medica – Perfect Medical SPA – i Krzysztof Hołowczyc znają na to sposób.
Szukasz wytchnienia od codziennego tempa życia? Sposobu na pozbycie się stresu i przywrócenie energii oraz sił witalnych? Zapraszamy do SPA & Wellness w Pałacu i Folwarku Łochów, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepsze SPA w centrum Polski.
Przyjaciółki w SPA to doskonały pomysł na weekend, a do tego podwójna przyjemność, połączenie relaksujących zabiegów z niespiesznymi rozmowami z bratnią duszą. Hotele SPA prześcigają się w ofertach SPA dla pań. Wybraliśmy najciekawsze pakiety SPA dla przyjaciółek – nad morzem, u stóp gór czy w Polsce centralnej. Każdy znajdzie coś dla siebie. 
Hotel Afrodyta Business & SPA jest symbolem odpoczynku oraz wyciszenia, a czas spędzony tu na zawsze pozostaje w pamięci gości, zarówno tych małych, jak i dużych. Zapraszamy do Hotelu Afrodyta Business & SPA, który w konkursie Perfect SPA Awards 2018 otrzymał tytuł Perfect SPA 2018, jako Najlepsze SPA w centrum Polski.
Wakacje w SPA to wyborny pomysł, moc atrakcji i doskonały odpoczynek. Każdy z nas, wybierając się do SPA, szuka czegoś innego. Niektórzy potrzebują luksusu, inni dobrej zabawy z wieloma atrakcjami, jeszcze inni – błogiego spokoju. A dzisiaj potrzebujemy też poczucia bezpieczeństwa. To wszystko znajdziecie w najlepszych SPA w Polsce.
Z dala od zgiełku miasta. Otoczone zielonymi ogrodami. Muskane szumem wody pobliskiego Zalewu Zegrzyńskiego…

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz