Facebook open

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

W liście do hiszpańskiej królowej pisał: „To najpiękniejsze miejsce, jakie widziało ludzkie oko”. Tak Krzysztof Kolumb dzielił się wrażeniami z bajkowej krainy, zwanej dzisiaj Republiką Dominikańską.

Smukłe palmy kokosowe rzucające cień na delikatny biały piasek rozgrzany gorącym słońce – tak najkrócej opisać można piękno dominikańskich plaży w Bávaro, Bayahibe czy na Isla Saona. Naturalna plaża na półwyspie Samaná – Playa Rincón – należy do grupy TOP50 plaży na świecie, z kolei wysepka Cayo Levantado wystąpiła kilkakrotnie w reklamach. Urlop w Republice Dominikańskiej to nie tylko leniuchowanie nad wodą – poszukiwacze przygód mogą odkrywać 19 parków narodowych, bezludną plażę Bahía de las Aguilas czy zanurkować w wodzie pełnej korali i kolorowych ryb lub wraków z okresu kolonializmu.

Merengue Festival odbywający się co roku w Santo Domingo, kolorowe karnawały w La Vega czy Santiago – to tylko przykład fiest, w czasie których poznać można dominikańskie tradycje, muzykę czy jedzenie. Miłośnicy windsurfingu z całego świata spotykają się na plaży Cabarete, gdzie co roku walczą o tytuł Króla Fal.

Jeśli chodzi o zakwaterowanie, wybierać można spośród kurortów all-inclusive międzynarodowych sieci, luksusowych hoteli butikowych, apartamentów, aż po hostele i campingi. Trend ostatnich lat to hotele „adults only“, które skupiają się na dorosłych klientach (16+) i oferują całodobową obsługę all-inclusive. Alternatywą dla międzynarodowych kurortów są hotele butikowe, które oferują klientom absolutną prywatność.


www.godominicanrepublic.com
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podobne artykuły

W Andaluzji rok nie składa się z miesięcy i tygodni, ale z kolejnych fiest.
W Andaluzji nie można zaliczać kolejnych atrakcji, pędząc z przewodnikiem w ręku.Na Andaluzję trzeba mieć czas. Smakować ją każdym zmysłem z osobna i wszystkimi razem. Tak też jest z andaluzyjskimi miastami.
Argentyna to jeden z najbardziej niezwykłych krajów, położony na krańcu świata. Tutejsze spektakularne krajobrazy mogą zawrócić w głowie. A rytm życia wyznaczają wino, wiatr wiejący nad pampą i wszechobecne tango.
W Bangkoku nigdy nie jest nudno – ani za dnia, ani w nocy. Lecz tym, co sprawia, że pobyt w mieście jest naprawdę wyjątkowy, są Tajowie – naród, który ponad wszystko umiłował przyjemność i harmonię.
Uwielbiam wyspy. Położone z dala od zgiełku pędzącego świata, otoczone wielką wodą, żyją swoim własnym rytmem. Na wyspach wypoczywa się najpełniej. Zapraszamy na najpiękniejsze wyspy Europy.
Niewiele krajów na świecie może się poszczycić tak wielką różnorodnością krajobrazów i stref klimatycznych co Chile. To nie tylko „najdłuższy kraj świata”, ale bez wątpienia najbardziej fascynujące państwo Ameryki Południowej.

baner Norden Cosmetics

polecane hotele GORACH

polecane hotele CENTRUM

polecane hotele MORZE

polecane hotele JEZIORA

polecane KLINIKI DAY SPA

Perfect SPA Awards

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj hotel

 Perfect SPA Awards 2021 glosuj daySPA

Phytomer 300x300

 

Nasze magazyny i albumy

Zapisz się do newslettera

Perfect SPA International

Perfect SPA Hotel 2021 HISZPANIA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 EUROPA - GŁOSUJ

Perfect SPA INTERNATIONAL 2021 Świat

RANKINGI SPA

Phytomer 300x300

Pobierz E-Book

 okl e book SPA Rodzinne

okladka e book UZDROWISKAe-book Restauracje okladka Semana SPAeden pl

 

polecane hotele spa poziome wszystkie SPA EDEN

Polska na zdrowie PL0

Cytat tygodnia

cytat, Konfucjusz