fbpx

BANER Perfect SPA Awards 2021 Glosuj Hotel SPA

NORDEN COSMETICS – piękno z natury w najlepszych SPA

Kosmetyki Norden Cosmetics

Kluczem do sukcesu produktów Norden Cosmetics jest długotrwały efekt, prostota i wiedza o naturze. To wysokiej jakości, skuteczne i przyjazne dla skóry kosmetyki profesjonalne dedykowane SPA.

Norden Cosmetics to wysokiej jakości, skuteczne i przyjazne dla skóry kosmetyki profesjonalne dedykowane SPA. Ich celem jest długotrwałe, zrównoważone i efektywne działanie nie tylko na skórę, ale również na cały organizm. Receptury oparte są na sile natury i pogłębionej wiedzy o niej, a kosmetyki są proste w zastosowaniu.

NORDEN COSMETICS – PROFESJONALNE KOSMETYKI SPA

Łotewski Norden Cosmetics jest uznawany za jedną z wiodących profesjonalnych marek kosmetycznych w krajach nadbałtyckich – na Łotwie, w Estonii i na Litwie. Od 2014 roku jest dostępny i doceniany również na polskim rynku, a także ma doskonałe referencje w Norwegii, Czechach, Japonii i Irlandii. Ta efektywna marka kosmetyczna o północnoeuropejskiej jakości oferuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji ciała i twarzy bazujących na naturalnych recepturach. Kontakt z naturą dla Łotyszy jest niezwykle ważny i głęboki. Wszak Łotwa to kraj, którego połowę powierzchni zajmują lasy. Tutaj też znajdują się jedne z piękniejszych plaż w Europie.

reklama

NORDEN COSMETICS – ŁOTEWSKA MARKA SPA

Firma Norden Cosmetics powstała w 2012 roku w Rydze na Łotwie. W świat kosmetyki wkroczyła, wprowadzając linie do zabiegów na ciało. Za główny cel postawiła sobie stworzenie łatwych w użyciu produktów dla profesjonalistów oraz uzyskanie widocznych rezultatów dla klienta. Produkty do zabiegów SPA to peelingi oraz kosmetyki do masażu takie jak: maski, masła, mleczka i oleje. Bardzo szybko zyskały one szerokie uznanie wśród profesjonalistów.
Od tego czasu oferta cały czas się rozwija. Aktualnie znajduje się w niej 37 linii zapachowych, a firma wciąż pracuje nad nowościami. Zaskakują one bogactwem zmysłowych aromatów. Listę bestsellerów otwierają: orient, młode pączki brzozy, kwiat lipy, łąka, czerwone wino, jedwab, a dla mężczyzn – tytan. Menadżerowie SPA mają z czego wybierać przy tworzeniu menu zabiegowego. Oferta jest tak bogata, że menu można zmieniać np. w zależności od pory roku.

NORDEN COSMETICS – NATURALNE KOSMETYKI SPA

Dla Norden Cosmetics bardzo ważne jest kompleksowe i bezpieczne działanie na skórę. Marka tworzy oryginalne produkty, bazując na doświadczeniu, naturalnym pochodzeniu i najnowszych przetestowanych składnikach aktywnych. Stawia na naturalne oleje roślinne, których dobroczynne działanie na skórę znane jest od wielu lat. Bazą kosmetyków są najwyższej jakości oleje z nasion palmy oleistej, sezamu, nasion rzepaku, słodkich migdałów, pestek winogron oraz masła shea i z nasion kakaowca. Dzięki temu produkty do masażu mają bardzo wszechstronne działanie: regenerują, odżywiają, nawilżają, łagodzą, wzmacniają, wygładzają i oczyszczają skórę. Przemyślane łączenie składników aktywnych i zmysłowych aromatów daje dobre samopoczucie podczas zabiegu i doskonałe efekty po nim.
Od 2015 roku firma rozpoczęła też produkcję profesjonalnych kosmetyków do twarzy zawierających najnowsze osiągnięcia nauki i przyrody, które nie są jeszcze dostępne na polskim rynku.

* * * * *
CZYTAJ TEŻ:
NORDEN COSMETICS W SPA I W DOMU

Chociaż Norden Cosmetics jest stosunkowo młodą marką na rynkach europejskich i azjatyckich, jest już znana i ceniona wśród profesjonalistów oraz cieszy się dobrą reputacją i lojalnością klientów.

Dystrybucja w Polsce:
DANY Danuta Sibilska
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.nordencosmetics.pl

Marka [ comfort zone ] to synergia nauki i emocji, stworzona z miłości do wiedzy oraz do cudu, jakim jest ciało i dusza człowieka.
Od 15 lat Magazyn EDEN towarzyszymy rozwijającemu się rynkowi SPA & Wellness. Z tej okazji przygotowaliśmy przegląd 15 wiodących marek kosmetycznych SPA. Są wśród nich kosmetyki istniejące na rynku polskim lub zagranicznych ponad sto lat, są i takie, które choć powstały stosunkowo niedawno, ale szybko i skutecznie zaskarbiły sobie serca klientek.
Norden Cosmetics, łotewska marka produkująca naturalne kosmetyki profesjonalne dedykowane hotelom i pensjonatom SPA stworzyła koncepcję na czas koronawirusa – Self SPA, rozwiązanie dla klientów, którzy obawiają się dotyku obcych osób, ale nie chcą rezygnować z zabiegów SPA.
MomMe Baby Natural Care to rodzina kosmetyków naturalnych, która zapewnia delikatną pielęgnację, skuteczną ochronę i cudowną kąpiel. Jest odpowiedzią na poszukiwania wszystkich zatroskanych rodziców, którym zależy na zdrowej skórze swoich pociech.
reklama

Społeczność

reklama
reklama

Perfect SPA Awards

Partnerzy Konkursu

logo

Redakcja
tel.: +48 886 606 054
redakcja@SPAeden.pl

Redaktor Naczelna:
Katarzyna Sołtyk
k.soltyk@semana.pl

Społeczność

© 2021 Spaeden All Rights Reserved.Design & Development by Conor